condylineCondyline jest pierwszym lekiem zatwierdzonym do leczenia kłykcin kończystych. Jego składnik aktywny atakuje jądro komórek brodawki, zatrzymując ich namnażanie.  Stosując ten lek wyleczono dużą liczbę przypadków – Condyline ma wysoki wskaźnik powodzenia w leczeniu kłykcin kończystych. Lek jest bardzo podobny do leku Warticon, znany jest również pod nazwą Condylox. Condylox 3,5 ml możesz kupić w postaci roztworu (0,5% ,  w naszej aptece internetowej. Rezultaty mogą być widoczne już po trzech dni kuracji.

Co to jest Condyline?

Condyline, pozyskiwany z korzeni stopkowca, jest zatwierdzonym lekiem na kłykciny kończyste.  Jest lekiem bardzo skutecznym i bezpiecznym, jeśli stosuje się go prawidłowo, więc musisz chronić swoją zdrową skórę i  stosować Condyline tylko na kłykciny kończyste.

Jakie są zalety Condyline?

Główną zaletą jest ostateczne zniknięcie brodawek. Co więcej, efekt ten może być widoczny już po trzech dniach, co oznacza, że lek ten ma wysoką i szybką skuteczność. Kłykciny kończyste znikają całkowicie po czterech tygodniach stosowania Condyline.

Jak działa Condyline?

Condyline można stosować bezpośrednio na kłykciny kończyste. Jego składnik aktywny atakuje jądro komórki kłykciny, odpowiedzialne za produkcję i podział komórek.  To prowadzi do zaniku aktywności jądra komórkowego kłykciny, i po kilku dniach do zniknięcia brodawek.

Kto może stosować Condyline?

Condyline mogą stosować osoby dorosłe, u których zdiagnozowano kłykcine kończyste. Pamiętaj, aby stosować Condyline tylko na kłykciny kończyste umiejscowione na zewnątrz penisa lub pochwy. Pod żadnym pozorem nie można stosować Condyline wewnątrz narządów płciowych lub dróg moczowych.
Komu nie można przepisać Condyline?
Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, nie powinnaś stosować Condyline. Terapia nie jest zalecana dla ciebie, jeśli jesteś uczulony na podofilotoksynę, aktywny składnik leku. Lek nie jest też bezpieczny dla dzieci.

Jak stosować lek Condyline?

Condyline  należy rozprowadzić dwa razy dziennie na kłykciny kończyste przy użyciu aplikatora, który dołączony jest do opakowania. Następnie preparat musi wyschnąć. Condoline należy nakładać dwa razy dziennie przez trzy kolejne dni. Leczenie może zostać powtórzone co tydzień nie dłużej niż pięć tygodni. Należy chronić zdrową skórę.

Jakie są działania uboczne Condyline?

Miescowe działanie niekorzystne zazwyczaj pojawia się z optymalnym efektem terapeutycznym w drugim i trzecim dniu leczenia. Zaczyna się martwicą kłykciny. Ogólnie rzecz biorąc, działania niekorzystne są łagodne i należą do nich zaczerwienienie i niewielki ból i / lub owrzodzenia powierzchni nabłonkowych leczonego obszaru.  Podczas nakładania Condyline może wystąpić ból. U niektórych pacjentów odnotowano też obrzęk i zapalenie napletka. Te miejscowe działania znikają po kilku dniach miejscowej terapii przeciwzapalnej.

 

Ulotka:

Condyline

Sprawdź cenę leku Condyline w aptekach Internetowych:

condyline

 

euroClinix

121doc

KlikMedik