Levitra

Levitra jest lekiem na impotencję, który odpowiedni jest dla mężczyzn po pięćdziesiątce i tych, którzy mają pierwotne problemy zdrowotne, jak np. cukrzyca, podwyższony cholesterol i nadciśnienie. Levitra zaczyna działanie po 15-30 minutach i utrzymuje je do pięciu godzin. Jest dostępna w dawkach 5mg, 10mg i 20mg.

Możesz kupić Levitrę w polskich aptekach lub zamówić w jednej z klinik Internetowych:

levitra

euroClinix (kliknij, aby sprawdzić cenę Levitry)

121doc (kliknij, aby sprawdzić cenę Levitry)

Klikmedik (kliknij, aby sprawdzić cenę Levitry)

 

 

Główną zaletą Levitry w leczeniu zaburzeń erekcji jest to, że udowodniono wysoką skuteczność tego leku w małych dawkach, co oznacza mniejsze ryzyko wystąpienia działań ubocznych. To dlatego lek ten przepisuje się starszym mężczyznom oraz osobom cierpiącym na podstawowe schorzenia, takie jak cukrzyca, nadciśnienie lub wysoki poziom cholesterolu.
Efekty są zauważalne w przeciągu 15 do minut od zażycia i mogą trwać do czterech godzin.

Jak działa Levitra?

Aktywnym składnikiem leku Levitra jest vardenafil, który wpływa bezpośrednio na działanie  fosfodiesterazy typu 5 (PDE-5). Wszystko sprowadza się do faktu, że PDE-5 kontroluje poziom cyklicznego GMP, nukleotydu uwalnianego przez ciało podczas podniecenia.  Dzięki cyklicznemu GMP następuje rozluźnienie naczyń krwionośnych w penisie, co pozwala na lepszy przepływ krwi do tkanek penisa. W wyniku tego powstaje erekcja. Po akcie seksualnym, PDE-5 zmniejsza stężenie cGMP i przepływ krwi wraca do stanu normalnego. Tak samo jak w przypadku innych zaburzeń erekcji, potrzebna jest stymulacja seksualna.

Komu nie można przepisać Levitry?

Jeśli obecnie zażywasz którąkolwiek z poniższych substancji, Levitra nie jest odpowiednim lekiem na zaburzenia erekcji dla ciebie: azotany, nitrogliceryna lub niektóre rodzaje leków antyarytmicznych. Przyjmowanie azotanów jednocześnie z lekiem Levitra może prowadzić do niebezpiecznego spadku ciśnienia krwi. Również nie powinieneś zażywać Levitry, jeśli już zażywasz inne leki na zaburzenia erekcji, w przeciwnym razie narażony jesteś na poważne działania uboczne.

Podczas konsultacji online radzimy wymienić wszystkie obecnie przyjmowane leki – zarówno te na receptę i jak i bez recepty; również leki ziołowe.  Radzimy też zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego lub personelu medycznego.

Jak stosować lek Levitra?

Lek Levitra dostępny jest w trzech dawkach: 5mg, 10mg i 20mg.  Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie właściwego dawkowania, zapytaj naszego specjalistę online, a on poinformuje cię, jak właściwie stosować lek. Jedzenie nie ma wpływu na ten lek, ale należy pamiętać, że posiłki wysokotłuszczowe mogą wpływać na pożądane działanie leku.

Po zażyciu Levitry będziesz mógł się cieszyć jej działaniem w przeciągu 20 do 60 minut od zażycia. Niektórzy mężczyźni twierdzili, że mieli erekcję 15 minut po zażyciu. Bądź świadom, że Levitra pozostaje w twoim organizmie do czterech godzin i powinieneś zażyć tylko jedną tabletkę na 24 godziny.

Tak jak w przypadku leku Cialis, nie pij soku grejpfrutowego, ponieważ może wpływać na działanie leku, prowadząc do niepożądanych działań ubocznych. Jeśli chcesz mieć udany stosunek seksualny, nie pij również alkoholu.

Jeśli okaże się, że Levitra nie działa w twoim przypadku, skonsultuj się ze swoim lekarzem rodzinnym lub doradcą ds. zdrowia w celu podjęcia kolejnych kroków w leczeniu.

Dawkowanie

Levitra występuje w dawkach 5mg, 10mg i 20 mg. Najprawdopodobniej dawka początkowa będzie wynosić 10mg. Jeśli połknięcie tabletki sprawia problem, można ją rozpuścić w wodzie. Można również zażyć Levitrę, która ulega rozpadowi w jamie ustnej.

Jakie są działania uboczne leku Levitra?

Nie powinno być działań ubocznych, jeśli stosujesz się do zaleceń lekarza. Jednak u niektórych pacjentów mogą się pojawić bóle głowy, katar, zatkany nos, zaczerwienie twarzy lub niestrawność. Kiedy twój organizm przyzwyczai się do leku, nie powinieneś odczuwać już żadnych działań ubocznych. A jeśli takie odczuwasz, zazwyczaj mijają w przeciągu godzin lub czasem dni. Jeśli utrzymują się przez długi czas, poinformuj o tym lekarza najszybciej jak to możliwe.

Historia leku Levitra

Substancja czynna leku Levitra została skomercjalizowana przez Bayer Pharmaceutical, GlaxoSmithKline i Schering-Plough. Jednak, w 2005 r. prawa do Levitry na rynkach farmaceutycznych poza Stanami Zjednoczonymi powróciły do Bayer.
Zgodnie z zasadami handlu w Unii Europejskiej, vardenafil  jest sprzedawany pod różnymi nazwami. Na przykład we Włoszech występuje on pod nazwą Levitra (producentem jest Bayer), ale już jako Vivanza (producentem jest GSK).

Ulotka:

Levitra 5mg

Levitra 10mg

Levitra 20mg

Możesz kupić Levitrę w polskich aptekach lub zamówić w jednej z klinik Internetowych:

levitra

euroClinix (kliknij, aby sprawdzić cenę Levitry)

121doc (kliknij, aby sprawdzić cenę Levitry)

Klikmedik (kliknij, aby sprawdzić cenę Levitry)