Prywatność

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić i respektować twoją prywatność oraz używać technologii zwiększającej Twoje bezpieczeństwo w trybie online. Prosimy o uważne przeczytanie Polityki Prywatności (Polityki), gdyż zawiera ona istotne informacje o sposobie korzystania twoich danych osobowych.

Dane osobowe, które możemy od ciebie pobrać:

Przed skorzystaniem z niektórych obszarów tej Witryny, prosimy Cię o zarejestrowanie się na niej poprzez podanie wymaganych osobistych informacji, w tym “poufnych danych osobowych” zdefiniowanych w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych (Data Protection Act).

Zgromadzimy twoje dane osobowe (takie jak imię, nazwisko, adres, dane medyczne itp.) w chwili wypełniania internetowego formularza medycznego lub jakiegokolwiek innego formularza online. Dla przykładu, zgromadzimy twoje dane osobowe w kiedy: zarejestrujesz się na tej Witrynie, wypełnisz formularz medyczny online, wyślesz nam swoją opinię, prześlesz materiał, skontaktujesz się z nami w jakimkolwiek celu, skorzystasz z naszych usług lub zamówisz jakikolwiek produkt. Możemy również uzyskać poufne dane osobowe, jeśli dobrowolnie przekażesz je nam podczas wypełniania formularza online. Dobrowolne przekazanie nam takich informacji, oznacza zgodę na przetwarzanie ich w celu uzyskania opinii lekarza i zakupu leczenia.

Możemy monitorować twoje korzystanie z tej Witryny poprzez używanie plików cookie oraz podobnych urządzeń do monitorowania. Dla przykładu, możemy monitorować takie informacje jak: częstotliwość odwiedzania witryny, odwiedzane strony, ruch na stronie, lokalizacja użytkownika oraz oryginalną nazwę domeny dostawcy internetu użytkownika. Te informacje pomagają nam budować profil naszych użytkowników. Niektóre z tych danych będą zbierane oraz wykorzystywane do tworzenia statystyk, co oznacza, że nie będziemy mieli możliwości zidentyfikowania ciebie jako indywidualnego użytkownika.

Bezpieczeństwo twoich danych:

W celu chronienia twoich danych osobowych, używamy takich środków technologicznych jak:

  • Przechowywanie danych na bezpiecznych serwerach.
  • Szyfrowanie szczegółów dotyczących płatności przy pomocy technologii SSL.
  • Ograniczanie dostępu do konta za pomocą unikatowego hasła i nazwy użytkownika.

Dokładamy wszelkich starań (w granicach rozsądku), aby chronić twoje dane osobowe. Ty zaświadczasz jednak, że jesteś świadomy tego, że korzystanie z internetu nigdy nie jest całkowicie bezpieczne i z tego powodu nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa oraz integralności danych osobowych przekazywanych przez ciebie lub do ciebie za pośrednictwem internetu.

Nasze dane kontaktowe

Czekamy na twoje opinie lub pytania. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas na adres e-mail [email protected]

Ta Polityka może w przyszłości ulec zmianom. Powinieneś regularnie sprawdzać jej zawartość, aby zawsze być zaznajomionym z aktualną wersją tego dokumentu.