Warticon - Wartec

Warticon (Wartec) jest szybko działającym lekiem na STI, który wykazuje poprawę w leczeniu brodawek narządów płciowych już po kilku dniach stosowania.

warticonWarticon (Wartec) jest kolejnym lekiem na kłykciny kończyste, po zastosowaniu którego znikną po paru dniach od rozpoczęcia leczenia. Podobnie jak maść Aldara, substancja czynna Warticonu, podofilotoksyna, atakuje jądro komórkowe kłykcin, zatrzymując  namnażanie.

Co to jest Warticon?

Substancją czynną Warticonu jest  podofilotoksyna, która jest wyciągiem roślinnym. Poleca się ten lek w przypadku małych kłykcin kończystych. Dzięki swoim antywirusowym właściwościom, podofilotoksyna atakuje bezpośrednio wirus, który powoduje powstawanie kłykcin kończystych, a jest nim wirus HPV (wirusem brodawczaka ludzkiego).
Warticon jest dostępny w postaci roztworu. Możesz kupić Warticon w euroClinix jako najlepszy lek na małe kłykciny kończyste lub kłykciny we wczesnym stadium.

Jakie są zalety leku Warticon?

Przy stosowaniu zewnętrznym lek ten ma udowodnioną skuteczność w leczeniu małych kłykcin kończystych, dzięki ukierunkowanemu działaniu. Kłykciny kończyste znikają  w przeciągu tygodni od rozpoczęcia stosowania leku. Warticon można zakupić w euroClinix. Będziesz musiał wypełnić formularz naszej konsultacji online; który zostanie sprawdzony przez jednego z naszych lekarzy. Jeśli lekarz zdecyduje się przepisać ci Warticon, otrzymasz go następnego dnia darmową przesyłką.

Jak działa Warticon (Wartec)?

Każda komórka kłykciny zostaje spenetrowana przez substancję czynną leku Warticon, zatrzymując ich namnażanie. Dzięki maści Warticon, kłykciny kończyste umierają śmiercią naturalną, a na tym miejscu pojawia się zdrowa normalna skóra.

Kto może stosować lek Warticon?

Możesz stosować lek Warticon, jeśli zdiagnozowano u ciebie kłykciny kończyste. Środek przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku  kłykcin kończystych umiejscowionych wewnątrz układu rozrodczego lub moczowego, ten lek nie jest odpowiedni dla ciebie. W takiej sytuacji musisz  znaleźć dalszą pomoc medyczną. W  przypadku dużych kłykcin kończystych, rozważ zastosowanie kremu Aldara.

Kto nie może stosować lekui Warticon?

Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, prosimy nie stosować leku Warticon. Możesz poprosić lekarza o zamiennik. Nie kupuj leku Warticon, jeśli jesteś uczulony na jego aktywny składnik, podofilotoksynę.

Jak stosować Warticon?

Umyj ręce przed i po nałożeniu leku Warticon. Upewnij się, że obszar na który chcesz go nałożyć jest czysty i suchy. Warticon pownien być stosowany bezpośrednio na kłykciny kończyste. Pomasuj to miejsce – dzięki temu maść będzie bardziej skuteczna. Warticon należy nakładać dwa razy dziennie przez trzy kolejne dni. Należy chronić zdrową skórę i nie dotykać oczu. Zakryj cały zakażony obszar.

Substancja czynna

Podofylotoksyna (PPT), znana też jako podofilox, jest substancją czynną leku Warticon. Uzyskuje się ją z  wyciagu korzeni i kłącza roślin gatunku stopkowiec. Sprzedawany jest pod nazwą Condylox w żelu, lub Wartec w roztworze. Przeznaczony do użytku zewnętrznego.

Jakie są działania uboczne leku Warticon?

Odnotowano pewne działania uboczne, bardzo łagodne i przez krótki okres czasu, takie jak zapalenie i podrażnienie w miejscu zastosowania  oraz ból. Jeśli te symptomy nasilają się, natychmiast skontaktuj się z  lekarzem, aby uniknąć uczulenia.

 

Ulotka:

Warticon

Sprawdź cenę leku Warticon w aptekach Internetowych

warticon

 

121doc

KlikMedik